Aasta leid

Kaasaegsetes kauplustes, turgudel ja veebilehtedel esindatud kaupade hulgast on väga raske häid nõusid väja valida. Lisaks kaasaegsed pannid lähevad väga kiiresti rivist välja, kate kulub, põhi deformeerub esimese kasutusaasta lõpuks. Ja ei tahaks raha asjata kulutada vaid osta kvaliteetset toodet ja nautida selle kasutamist.

Just selline õnnestunud ost sel aastal oli minu jaoks „Gornitsa“ pann graniidist ja mittenakkuva kattega.

Minu praadimispann on valatud mitteeemaldatava käepidemega, läbimõõduga 28 cm.

Valisin hea läbimõõduga ja kõrgete sirgete seintega panni, et saaksin korraga valmistada suures koguses toitu kogu meie perele.

„Gornitsa“ pann on üsna raske, paksu põhja ja seintega, kate on ühtlane, vastupidav ja sile, seega on seda lihtne pesta. Kasutamisel peate järgima lihtsaid reegleid, et seda mitte ära rikkuda ja pikendada nende kasutusiga. Näiteks ei saa te lubada suurt temperatuuri erinevust, st enne külma vee valamist pannile peate laskma sellel jahtuda. Samuti ei tohi poti või panni jätta tühjana pliidile tulele.

Selle toote ainus puudus on võib olla see, et seda ei saa nõudepesumasinas pesta, see info on märgitud ka tootja kodulehel.

Olen kasutanud panni umbes aasta aega ja see ei ole kaotanud oma ilusat välimust ega ole oma omadusi. „Gornitsa“ panniga olen väga rahul, kindlasti ostan ka selle tootja pannkoogipanni.