Meist

Ettevõte “Gornitsa” asutati Krasnodari krais Armaviri linnas 2015. aasta märtsis, mittenakkuva kattega valatud alumiiniumnõude tootmiseks.

Oluline on märkida, et uus ettevõte moodustati juba varem edukalt toimetanud raudmetallide ja värviliste vanametallide töötlemise tehase, alumiiniumisulamite tootmise alusel. Teadmised metalliga töötamise tehnoloogiast, kogunenud praktiline kogemus valamisel, võimaldasid väga lühikese aja jooksul arendada ja jätkusuutlikult toota võimalikult laia valikut laitmatult kõrge kvaliteediga tooteid.

 

Toidualumiiniumist valmistatud valatud nõudel, millel on mittenakkuv kate, on meie tarbijate kui lõppkasutajate seas suurepärane maine. Rangelt kontrollitud tehnoloogilised protsessid ja kaasaegse varustusega ettevõtte seadmed tagavad toodete kõrget kvaliteeti. Seda kvaliteeti pakutakse nii valamise kui ka mittenakkuva katte tasandil, samuti kõigil muudel tootmisprotsessidel.

 

“Gornitsa” on täistsükliline ettevõte. On märkimisväärne, et toodete valmistamisel kasutatakse ainult oma toodetud alumiiniumisulamit. Seda testitakse ohutuse ja toiduga sobivuse osas. Toodete keemilised ja füüsikalised näitajad on tehase labori pideva kontrolli all. Tooted on ohutud, kuumutamisel ei eralda kahjulikke aineid, mida mõnikord ebamõistlikult seostatakse mistahes alumiiniumist nõude ja mittenakkuva kattega nõudega.

 

Nõude ohutust kinnitavad vajalikud sertifikaadid. Nõud on kaetud vastupidava kattega tuntud tootjatelt. Nende toodete kohta võib öelda – käsitsi ja korralikult valmistatud, tehtud suure armastusega !Tehnoloogia omadused nõuavad käsitsi tootmistoiminguid. See kehtib sealhulgas ka valamisele ja pinnakatmisele pihustamise teel. Tulemusena tagab see kõikidele toodetele stabiilset kvaliteeti. Kate on üldiselt väga vastupidav ning samuti vastupidav ka mehaanilistele kahjustustele. Seda näitajat kontrollitakse ettevõttes eraldi. Erinevate „Gornitsa“ toodete eelised on ettevõtte enda disainlahendused. Toodetel on atraktiivne välimus võttes arvesse ostjate tegelikke vajadusi. Oluline on toote kuju ja komponendid – furnituur. Selles osas töötab tehas koostöös juhtivate furnituuri tootjatega. Ettevõtte praegused eesmärgid on muu hulgas seotud tootmiskultuuri süstemaatilise parandamisega, personali koolitamisega ja laias valikus suurepäraste lauanõude tootmise suurenemisega.